גרשון מחבק העצים

דבר הבעלים הלא הוא... גרשון, מחבק העצים!

 

הכירו את גרשון בן-בסט, ה-מחבק עצים.

נספר לכם קצת על גרשון, קצת רקע, מהיכן הוא בא, מה האהבה שלו למקצוע ואיך בעצם אחרי כל השנים, גרשון הפך להיות מחבק העצים. נגר בחסד.

 
 

כמה מילים על גרשון, איש משפחה למופת, כיום בן 52, נשוי ליפעת ואבא ל 4 ילדים. 3 בנות ובן אחד. כל חייו גרשון עבד כקבלן שיפוצים מהטובים בארץ. יותר מ 30 שנה בנה בתים, בניינים, דירות ותמיד דאג לקורת גג ללקוחותיו. וכמובן לכל מה שנמצא מתחת לקורות הגג.

 
 

לקוחותיו יכולים להעיד עליו שמדובר באיש מקצוע הכי מקצועי שאפשר לבקש, רמת הדיוק, הגימור, הניקיון, מוסר העבודה, ההגינות והיושר, וכמובן לבסוף, התוצר, שהוא תמיד, לא פחות ממושלם.


אלו הם הסטנדרטים של גרשון. לתת את השירות הכי טוב שאדם יכול לבקש מאיש מקצוע, ושהלקוח יקבל את מה שהוא תמיד רצה וחלם ואף מעבר. לגרשון אין לקוח לא מרוצה. יותר נכון לומר, שכל לקוח בעצם תמיד הופך להיות חבר.


 

עם השנים, גרשון תמיד נמשך לעבודה בעץ, כל החיים, כשהיה נפגש עם העץ בעבודות כאלו ואחרות בימיו כקבלן שיפוצים, תמיד הייתה שם זיקה מיוחדת. עם העץ תמיד היה מפגש מיוחד, נכון ומתאים. עם כל הכבוד לשיפוצים, כשהעץ היה מעורב, החיוך נמתח קצת יותר מהרגיל והסיפוק מהתוצר היה פרייסלס.

 
 

וכך, לאט לאט חילחלה ההחלטה של גרשון, שעכשיו, אחרי כל כך הרבה שנים, אפשר להניח לשיפוצים. ולעבור לאהבה החדשה / ישנה. העץ. וכך חברים וחברות, נולדה הנגרייה – מחבק העצים!
 

גרשון כהרגלו, לקח את המשימה החדשה ואת השליחות למקצוע החדש בחיבוק גדול (אם תהיתם מהיכן השם) והחליט להקדיש את כל כולו לבניית ריהוט גן מעץ.

 

כיום, נגריית מחבק העצים כבר קיימת קרוב ל 4 שנים (נכון אנחנו צעירים ונמרצים) ואחרי תהליך של בניית עסק בחוכמה, היום אנחנו ממוקמים בנגרייה גדולה ומרשימה ביישוב סלעית הממוקם ליד כוכב יאיר.

 

בשנים אלו כבר צברנו מאגר לקוחות מכובד שנהנה מאותו שירות, מאותה מקצועיות שגרשון יודע להעניק ללקוחותיו.
 

מגוון המוצרים שלנו הוא רחב מאוד, ניתן לרכוש במחבק העצים ריהוט גינה מעץ משולחנות קקל ופינות ישיבה מעץ,
ועד הזמנות מיוחדות לפי בקשה לריהוט מעוצב מעץ.
אתם חולמים על ריהוט מעץ, ומחבק העצים מגשים.
כי להיות מחבק העצים – זה החיים.

 

אנחנו כאן בשבילכם,

 

נשמח שניפגש.

שלכם, מחבק העצים.


אזור תעשייה סלעית,
050-7951002
משרד:
09-8899633